15 Mart 2008 Cumartesi

Kylie, İstanbul’a 21 tırla gelecek

İstanbul Kuruçeşme Arena’da 20 Mayıs’ta konser verecek olan Kylie Minogue için, üç katlı ve üç asansörlü bir sahne kurulacak. Advantage’ın 10’uncu yıl kutlamaları için 20 Mayıs’ta İstanbul Kuruçeşme Arena’da konser verecek olan Kylie Minogue organizatörler tarafından mütevazı bulundu. Şarkıcıyı Türkiye’ye getirecek olan organizatör Ahmet San, “Her yıldız için uygulanan belli başlı prosedürlerin haricinde abartılı bir istekte bulunmadı” dedi.
The Marmara Pera’da düzenlenen basın toplantısıyla konser hakkında medyaya bilgi veren HSBC Bank Kart Yönetimi Grup Başkanı Mehmet Sindel, Purple Concerts adına Cengizhan Yeldan ve EPD Organizasyon adına Cüneyt Ortan, sanatçının İstanbul’da üç gün kalacağını açıkladı.

Şarkıcının İstanbul konserine ilişkin detaylar ise şöyle >>>- Minogue, İstanbul konserine 21 TIR dolusu malzemeyle gelecek.
- Les Ottomans’ta kalacak.
- Konser için gittiği her şehirde sadece bir gece konaklayan Kylie, çok methini duyduğu İstanbul için programını uzatarak üç güne çıkardı.
- Sanatçının onuruna Boğaz’da bir parti verilecek ve Boğaz turu düzenlenecek.
- Kuruceşme Arena’da konser için üç katlı bir sahne kurulacak.
- İçinde üç de asansörün yer alacağı sahnede hareketli dev ekranlar olacak.
- Biletix’te satışa çıkan biletler ilk hafta sadece Advantage üyelerine 75 YTL’den, daha sonra ise herkese 85 YTL’den satılacak.